KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13898427
nr 1389 8427
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Pojke. Signerad. Olja på duk, 68x35 cm, yttermått inklusive ram: 87x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:08:32
29/3 23:47:58
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg